PL Ogólny Wątek Polski - Czyli wszystko o naszych rodzimych lolkrowach

  • 🔧 Site instability resolved. You can report double-posts and broken attachments. For bigger issues, use the Technical Grievances thread.
    🇵🇦 Nuestro primer dominio localizado está en español en kiwifarms.pa. Our first localized domain is on Spanish on kiwifarms.pa.
  • Want to keep track of this thread?
    Accounts can bookmark posts, watch threads for updates, and jump back to where you stopped reading.
    Create account

Aby utworzyć miejsce dla pogawędek nie na temat powinniśmy:


  • Total de votantes
    13
  • Encuesta cerrada .
ja myślałem że te nazwę to żeś z dupy wyciągnął
1782117712697.png
 
Ja przyklejona już od kilku dni jestem do wiatraka​
(co roku żydzę na klimatyzacji, bo lepiej kredyt nadpłacić "i jakoś się przemęczę tych kilka dni dwa miesiące", ale w tym to już naprawdę poważne się zastanawiam nad zainstalowaniem klimatyzacji)
Co do Wrocławia ani zaprzeczę ani nie potwierdzę :pickle: .​
 
Mieszkałam kilka miesięcy w Gdyni i było zajebiście. Super precle mieli w tym browarze na plaży (piwo też zresztą fpyte). Kiedyś się nawaliłam tam nieźle i jeździłam takim wypożyczanym konikiem dla dzieci, takim na kółkach zamiast kopytek xD

Edit: pełno szczurów (to akurat u mnie na plus) i Ukraińców ( to już nie).
Edit edit: a propos szczurów, to moje dziś dostały lodowy groszek zielony, żeby je troszkę schłodzić. Bardzo im smakował taki deser ^^
 
Última edición:
Atrás
Top Abajo