- Registrado
- 24 de Ago, 2024
Czy ktoś tu z paljaków czyta sporo nowelek wizualnych? Nie chce mi się gadać na anglo-języcznym wątku, bo są tam sami pozerzy i niewtajemniczeni. Jak ktoś jest koneserem czytającym otome dla dużej dawki śmiechu to proszę pisać.