HU Magyar lolcow csevegő

  • 🔧 Site instability resolved. You can report double-posts and broken attachments. For bigger issues, use the Technical Grievances thread.
    🇵🇦 Nuestro primer dominio localizado está en español en kiwifarms.pa. Our first localized domain is on Spanish on kiwifarms.pa.
  • Want to keep track of this thread?
    Accounts can bookmark posts, watch threads for updates, and jump back to where you stopped reading.
    Create account

RiversOverH

True & Honest Fan
kiwifarms.net
Registrado
11 de Dic, 2017
Érdemes lehet egy általános magyar threadet is nyitni, látva, hogy nincs több élő párbeszéd a siteon míves nyelvünkön.
Hogy a témánál maradjak - kik számíthanak vajon ide? A redditagy tán egyből a politikusaink színes hadára gondolhat, talán nem is teljesen alaptalanul. De hazánk nem áll híján a médiás, pornós és ezer másféleképp korcs, botrányokkal tarkított sorsoknak sem. Kiket sorolnátok ide?
 
1761074195288.png 1761074765589.png 1761074770992.png 1761074778193.png
 
Egy általánosabb thread létezését támogatom.

SoDI az mindenképpen említésre méltó véleményem szerint. Ő Chris Chan magyar megfelelője olyan szinten, hogy saját foruma és enciklopédiája is van.

Elvileg a magyar politika gyönyöreiről van egy thread a thunderdome-ban, de az nem a legaktívabb ha lehet azt mondani. Ettől függetlenül Szabó Bálintot kiemelném, mint politikai lolcow-t. Ő általában vagy valamilyen politikai rendezvényen bohóckodik vagy rendőröket csesztet jellemzően trombitálással (már rúgtak ki rendőrt miatta). Emellett fél éve a hídfoglaláskor újra kellett éleszteni, mert zseniálisan úgy döntött, hogy átússza a hideg Dunát és leállt a szíve emiatt.

Community Watch-szerű témaként a magyar Facebookról és annak IQ-harcosairól lehetne beszélni. A kommentelőktől a Marketplace-ig jó pár érdekes egyénnel lehet találkozni.
 
Az r/hungary számít mint community? Egy hatalmas siralomház a hely, full politika derangement. Szentül hiszem, hogy mentális egészségre ártalmas hely - bár látom, kicsit visszás ilyen kijelentést tenni pont ezen a siteon :D
 
Az r/hungary számít mint community? Egy hatalmas siralomház a hely, full politika derangement. Szentül hiszem, hogy mentális egészségre ártalmas hely - bár látom, kicsit visszás ilyen kijelentést tenni pont ezen a siteon :D
Fasz tudja, alapvetően nyilván van egy ilyen contrarian lipsi jellege a sztorinak, de a politikai hovatartozás ritkán szól nüanszról, mindenki választ magának egy csapatot aztán szevasz, minden más objektíven rósz.

Az pedig, hogy a téma az esetek 99%ban politikai és nem az, hogy "mosómedvék születtek a nyíregyházi állatkertben 44!!4" lehet köszönni a agitpropnak ami a létező összes médiumon és formában zörög 24/7, az emberek eléggé feszültek és fáradtak már a sok prüsszel-prüsszel-buzimigráncs-sorosháborúukrajnától, nyílván ez fogja meghatározni a témákat és a hangszínt is mindkét oldalon.

Talán u/toderatusz mint minor skitzocow mehetne, de már törölte az accountját.
 
Az r/hungary számít mint community? Egy hatalmas siralomház a hely, full politika derangement. Szentül hiszem, hogy mentális egészségre ártalmas hely - bár látom, kicsit visszás ilyen kijelentést tenni pont ezen a siteon :D
Kedvenc oldalam az interneteken, különösen a választás előtti-utáni hét. Iszonyatos leolvadások-orbánozások mennek olyankor. Egy igazi szellemi pöcegödör, visszhangkamra, körbefaszverde ahol a legalja fogyatékosok hergelik fel egymást.

Egyébként meg a magyar trash állócsillaga sodi, de mivel van neki saját wikije, fóruma, közössége, eléggé fölösleges ide is csinálni neki egy fonalat
 
Hány magyar lolcow van?

Akik most tudók gondolni az:
McIsti
HErBY
TirexiHD
ott van még

- Molnár Krisztián, egy koca aki örül ha egy szót ki tud ejteni normálisan (wiki)
- Elek Zoltán, aki olyan ételt csinál amitől kihányod a beled, volt egy áldozata is sajnos (A)
- Heiner Ernő, aki 38 évesen egy szarrá tákolt Windows-t ad el a polgári nevedért, telefonszámodért, személyidért, és még havi 10000 forintért cserébe (wiki)
- Yaboku, egy 30 éves magát nőnek képzelő szőrben borított férfi, aki loliconra élvezkedik (wiki)
ennyit tudok fejből
 
Az r/hungary számít mint community? Egy hatalmas siralomház a hely, full politika derangement. Szentül hiszem, hogy mentális egészségre ártalmas hely - bár látom, kicsit visszás ilyen kijelentést tenni pont ezen a siteon :D
Őszintén, mit vársz egy subreddittől ami azt az egy elvet követi hogy "tisza jó minden más párt szűnjön meg"?
 
what do you guys think of the new ministry president elections? will the country improve from it?
No. It is telling how its the likes of alexander soros and hillary clinton who instantly cheered on it, along with the international press about heckin wholesome youth owning the chuds. The party is likely going to implode, as they barely managed to limp through the finish line from the scandals tearing it apart. They have no party structure, no organization, no background, nothing, while all their newly elected MEPs are either literally who randoms with no experience or greedy political adventurers or sometimes both. It is essentially a rickety coalition within a single party, and everyone in their voterbase is having not only impossible expectations but different impossible expectations. Dissatisfaction is guaranteed, especially when the demands from the EU and globalist donors who financed their campaign star coming in. Lets see how they handle a global oil crisis on the top of that from Iran playing with the hormussy too.

A hilarious moment of what to expect is how MP campaigned the entire time how he will absolutely, immediately, positively cut off Russian oil and gas, then in an interview on April 13th, literally a day after getting elected he instantly reneged on that and told no, he has no plans to. People are still riding the euphoria about the election and huffing their favorite flavor of hopium but it won't last forever and Orbán is still out there with a large, well organized,. well funded party with loyal voters who see themselves as a community and lots of skilled and experienced politicians, so I fully expect him to come back by 2030 if not sooner.

I'm not laying out any detailed geopolitical autism, just noting that Europe has been steadily weakening for the past 80 years or so and this trend shows no signs of stopping and it will affect EU policy as well.
 
Atrás
Top Abajo